สายแลน CAT5E LINK (US-9045) Outdoor (305m/Box)
| Brand | LINK |
| Model | US-9045 |
| Standard | 5.6 nF max/100m |
| Category | CAT5e (Outdoor) |
| Cable Length | 305m/Box |
| Impedance | 100+/-15 Ohms |
| DC Resistance | 9.38 ohms max/100m @ 100 MHz |
| Delay skew | 25 ns/100 m. |
| Propagation delay | 536 ns/100 m.@350 MHz |
| DC Resistance | Unbalance : 5% max of a pair |
THB 4,490.00ราคา




.png)